"Geçmişimizden aldığımız güçle geleceğinizi kuruyoruz"

Yabancı Dil Eğitimi

Okulumuzun takip ettiği eğitim ve öğretim anlayışının bir göstergesi olarak İngilizce dil eğitiminde de sadece bilgiyi en etkili metotlarla vermekle kalmayıp, günlük hayatımızda kullanılır hale getirmek için onu zengin görsel ve işitsel etkinliklerle desteklemekteyiz. Çünkü bu sayede yarınımız olan çocuklarımız bir yandan dili görsel olarak yorumlama ve işitsel olarak da algılama becerilerini güçlendirmekte, diğer yandan da aldığı eğitimin karşılığını uygulamada da fark edip kendi dillerini konuşuyor gibi İngilizcelerini pekiştirme ortamı bulabilmekteler.

Okuduğumuz bir hikâyeyi canlandırarak yorumlama, farklı alanlarda yaptığımız çalışmaları okul panolarımızda sergileyerek sunma, öğrendiklerimizle ilgili şarkılar söyleyerek özelleştirme, karşılıklı diyalog kurarak münazara etme ve kelime oyunları gibi oyunlar oynayarak anlık cevaplar verebilme gibi öğrendiğimiz dili güncelin   içerisinde geliştiriyor, kişiselleştiriyor ve sahipleniyoruz...

Sözün kısası hayatın bir parçası olan dili hayatımızın parçası olan şeylerle iç içe bir şekilde keyifli ve etkili bir öğrenme fırsat yakalayabiliyoruz.

We improve our children's English  language by following fun, funny and friendly activities to teach our children

We offer English language lessons through audiovisual activities at our school to shape the young minds.

Our students are passionate about availing the opportunity to practice their language skills through

  • *Dialogues
  • *Story writing
  • *Stage performances
  • *Playing games in Foreign language
  • *Practicing freely
  • *Exhibitions
  • *And our young ones at school are about to put the excitement back into the education
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.